Od roku potrzebowałam zastąpić okna w moim mieszkaniu. Posiadane obecnie okazały się bardzo zużyte. Odnotowałam również, iż dużo ciepłego powietrza ucieka przez nieszczelną ramę. Szyba był niehermetyczna w kilku odcinkach, zaś ja sama zostałam zmuszona podczas zimy podkładać koc pod ramę ażeby utrzymać odpowiednią ciepłotę w domu.

Jak zgromadziłam środki poczęłam poszukiwać jednostki, która zrobi montaż wszystkich okien. W internecie natrafiłam na instytucję Okna Optimus a ponadto zauważyłam, że propozycja firmy może być niezwykle interesująca. Okna okazały się być niekosztowne, zaś dostępność różnorodnych elementów, z jakich wyprodukowano ramy okien wydawała się odpowiednim rozwiązaniem. Posiadam małe m3, tym samym pożądałam jedynie 1 poranka na instalację kupionych okien. Zadzwoniłam do firmy, którą wyszukałam pod tym linkiem http://www.oknaoptimus.eu/ i przedstawiłam swoje plany. Sprzedawca wyznaczył wizytację jednego z pracowników, jaki miał zmierzyć moje ramy okienne. Wyczekiwałam zaledwie trzy dni, natomiast po poczynionych pomiarach musiałam podpisać umowę i musiałam tylko oczekiwać na załogę, jaka zainstaluje me okna.

Instalacja ram okiennych w całym domu

Zgłosiłam zapotrzebowanie na cztery okna. Posiadam jedynie dwa pokoje i piwnicę. Trzeba było wymienić okno w aneksie kuchennym jak i również dodatkowe w balkonie i małego pokoju. Zaraz po 4 tyg. zajechali ludzie od okien i przedsięwzięli kucie poprzednich okien, jakie potem zostały wyrzucone. Zainstalowanie nowo zakupionych trwało przez około cztery godziny. Nazajutrz byłam w stanie je całkowicie umyć i byłam bardzo zadowolona z mego sprawunku. Uprzątnęłam nieco w mieszkaniu i zaprosiłam sąsiadkę aby przedstawiła swoją weryfikację. Wespół stwierdziłyśmy, że nowe okna zwiększyły pokoje, i oprócz tego je wyciszyły. Byłam szczęśliwa, że odnalazłam okna pcv, bowiem jest to uniwersalny wyrób zakładany w wielu domach.

Mogłabym chwalić się moim gniazdkiem

Nastała jesienna pora roku zaś w moim mieszkaniu okazało się być nader ciepło. Już jestem zmuszona korzystać z pomocnej warstwy koców i bez skrępowania spraszam do siebie bliskich. Wymiana okien była nadzwyczaj właściwym krokiem. Z dużym prawdopodobieństwem zaoszczędzę na energii, a w wakacje będę w stanie bez przeszkód je rozwierać bez obaw, iż uszkodzą się. Ponadto swobodnie się czyści szyby, natomiast parapety są czyste jak i również wytrzymałe. Teraz mogę polecić fabrykę Okna Optimus, dlatego że sprzedaje najbardziej sprawdzone okna aluminiowe.

Categories: Blog

Comments are closed.